Privaatsuseeskirjad
Elusa Elu Koda MTÜ-l on kohustus kaitsta klientide privaatsust ja tagada turvaline ning seaduslik andmetöötlus. Käesolev privaatsuseeskiri annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, kaua me seda säilitame ning Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

Mõisted
Isikuandmed – igasugune teave otseselt või kaudselt tuvastatava füüsilise isiku kohta.
Isikuandmete töötlemine – isikuandmetega igasugune tehtav toiming (sh kogumine, dokumenteerimine, korrastamine, struktureerimine, säilitamine, kohandamine ja muutmine, päringute tegemine, lugemine, kasutamine, edastamise, levitamise või muul moel kättesaadavaks tegemise teel avalikustamine, ühitamine või ühendamine, piiramine, kustutamine või hävitamine).

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks
Me kogume Teie poolt sisestatud personaalseid andmeid (nimi, e-posti aadress), kui Te täidate meie registreerumise vormi ning edastate selle meile.

Mis eesmärgil me Teie isikuandmeid töötleme
Teie poolt sisestatud ja meile edastatud isikuandmeid kasutame ainult Teiega kontakteerumiseks. Elusa Elu Koda MTÜ ei müü ega rendi Teie isikuandmeid kolmandatele osapooltele, kuid võib kasutada volitatud töötlejaid. Volitatud töötlejaid rakendavad isikuandmete töötlemisel samu põhimõtteid, mis Elusa Elu Koda MTÜ.

Andmete säilitamine
Teie poolt Elusa Elu Koda MTÜ-le edastatud isikuandmeid säilitatakse ainult seni, kuni see on vajalik käesolevas privaatsuspoliitikas määratletud eesmärkide täitmiseks. Pärast seda isikuandmed kõrvaldatakse, välja arvatud siis, kui nende säilitamine on nõutav seaduse või kummagi poole õiguste või kohustustega.

Turvalisus ja isikuandmete kaitse
Elusa Elu Koda MTÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks.

Kasutaja õigused
Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Teie kohta alles hoiame. Isikuga seondvate andmete kustutamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressi vortsumatkad@gmail.com kaudu.

Kontaktandmed
Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuseeskirjade rakendamisega või soovite endaga seonduvaid andmeid kustutada, siis võtke meiega ühendust e-posti aadressil: vortsumatkad@gmail.com

Küpsised
Meie koduleht kasutab „küpsisteks“ kutsutavaid tekstifaile, mille eesmärk on aidata meil lehte arendada ja tagada Teile parim kasutajakogemus. Teave küpsiste kasutamise kohta eluselu.ee kodulehel on kirjas allpool.

Selle veebilehe omanik on Elusa Elu Koda MTÜ, lehekülge haldab arenduspartner. Küpsiste kasutamine võib tähendada ka Isikuandmete töötlemist. eluselu.ee kodulehe kasutamisega annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks vastavalt siinkohal toodud kirjeldusele (välja arvatud juhul, kui olete oma veebilehitseja seadistanud küpsiseid mitte vastu võtma). Küpsiste mittelubamine võib piirata eluselu.ee lehe kasutusmugavust ja -võimalusi.

Mis on "küpsised"?
Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsised ei loe kasutaja arvutist informatsiooni ega saada seda ka internetiavarustesse.

Küpsiste eesmärk
Küpsiste eesmärgiks on pakkuda kasutajatele isikupärasemat kasutuskogemust ja mugavamat veebilehel/rakendusel navigeerimist. Näiteks võimaldavad küpsised veebilehel meelde jätta kasutaja eelistusi (lehekülje keelsuse meelde jätmine) vms. Enamasti kasutatakse küpsiseid ka statistiliste andmete kogumiseks, jälgides kasutajate eelistusi veebilehtede külastamisel. Et kasutaja saaks otsustada, kas ta küpsised lubab või keelab, on lehekülgede omanikud kohustatud veebilehel/rakendusel esitama selge ja arusaadava teabe lehel kasutatavate küpsiste ja nende kasutamise eesmärkide kohta.

Kuidas kasutab küpsiseid eluselu.ee?
Selle veebilehe külastamise tulemusel võib teie veebilehitseja salvestada küpsiseid järgmistest kategooriatest:

Analüütika
Veebilehe külastatavuse jälgimiseks kasutab eluselu.ee Google analüütikatarkvara. Nimetatud tarkvara kasutab mitmeid küpsiseid, mille abil on võimalik teada saada, kas veebilehe külastajad on sellel ka varem viibinud. Kui Teie arvutis on analüütikatarkvara poolt pakutavad küpsised olemas, annab külastaja veebilehitseja sellest meile teada. Nende puudumisel pakume neid Teie veebilehitsejale. Selle abil on võimalik teada saada üksikkülastajate arvu ning saada täpsemat külastustatistikat. Neid küpsiseid kasutatakse ainult statistikaeesmärkidel ja üksikkasutajaid ei ole võimalik nende abil tuvastada. Külastajate isikuandmeid Google'ile ei edastata.

Tehnilised ja autentimise küpsised
Tehnilised küpsised on vajalikud, et kasutaja saaks veebilehel üldse navigeerida ja veebilehe funktsioone kasutada. Nende küpsisteta ei saa veebisait õigesti toimida.

Küpsiste kasutamise piiramine või täielik loobumine
Enamasti on võimalik lõpetada küpsiste kasutamine või blokeerida mõnelt konkreetselt veebilehelt küpsiste vastuvõtmist. Kõik tänapäevased veebilehitsejad võimaldavad küpsistega seonduvate seadistuste muutmist. Kõikide küpsiste blokeerimine võib tekitada probleeme lehekülje kuvatavuses.

märts 2023
Kasutame oma veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile parimat kasutuskogemust. Kui nõustute kõigi küpsiste kasutamisega, vajutage "OK".
OK
Made on
Tilda